شما0محصول
در سبد خرید خود دارید

اخبار و رویدادها

چگونه کسی را که دوست داریم خوشحال کنیم؟

همه برای داشتن یک زندگی پرشور و نشاط به روابط متقابل با دیگران نیازمندند. بعضی از این روابط کمرنگ و بعضی از آنها عمیق تر هستند. ارتباطات عمیق معمولا بین کسانی که به هم علاقه دارند وجود دارد. علاقه به پدر و مادر، همسر و فرزند، و دوستان صمیمی نمونه ی بارز زندگی اکثریت مردم است. لحظه ای کوتاه به کسی که بسیار به شما نزدیک است و به او عشق می ورزید فکر کنید. حتما لبخندی روی لبتان و یا شور و شوقی در دلتان نسبت به او ایجاد شده. خوشحال کردن کسی که دوستش دارید موجب خوشحال شدن خود شما نیز می شود. وقت گذاشتن برای این افراد و یا اهدای یک کادو کمترین کاری است که می توان برای خوشحال کردنش انجام داد. شاید شما این واقعیت را انکار کنید و قبول نداشته باشید. خیلی خوب، بیایید تصور کنید که همسرتان، والدین و یا یک دوست صمیمی به شما یک کادو هدیه دهد. این برایتان جذاب نخواهد بود؟ برای طرف مقابلتان نیز همینطور است.

خریدن کادویی که می دانید فردی که دوسش دارید به آن نیاز دارد او را شاد و خوشحال می کند. حتی کادویی عجیب و غریب که او به هیچ عنوان انتظارش را نداشته ممکن است او را بسیار شگفت زده کند. اگر کسی را که دوست دارید برای زمان ارزش بسیاری قائل است، ساعت مچی کادوی ایده آلی به نظر می رسد. ساعت های بند چرمی جوان پسندتر هستند، می توانید یک بسته بندی شیک نیز برای آن در نظر داشته باشید. برای افرادی که به شیک پوشی عادت دارند، لباس و اکسسوری مانند ادکلن و زیور آلات مناسب تر است. ست وسایل چرمی (کیف، کفش، کمربند، دستبند، جاسوئیچی) را برای علاقه مندان به چرم پیشنهاد می کنیم. چرم ها معمولا کیفیت مناسب و ماندگاری بالایی دارند و می توانید کسی را که دوست دارید با این هدیه خوشحال کنید. اگر صمیمی ترین دوست تان یک دختر است، خرید پک لوازم آرایشی او را بسیار حیرت زده می کند. اگر پک مناسبی پیدا نکردید خودتان چند قلم از لوازم آرایشی را انتخاب کنید و در یک جعبه کادو قرار دهید. بهتر است لوازم آرایشی را تنها از یک برند تهیه کنید. حتی لوازم برقی آرایشی (انواع حالت دهنده های مو، اتو مو، بابلیس، بیگودی و برس برقی) را می توانید در نظر داشته باشید. دسته گل، عروسک بخصوص خرس های بزرگ و ماگ از دیگر مواردی است که هر دختری به آن علاقه دارد. برای آقایان به جوراب بسنده نکنید! ست فندک، جاسوئیچی و خودنویس گزینه ی بدی نیست. برای آقایانی که در شرکت و اداره مشغول به کار هستند، کیف رسمی آنها را خوشحال می سازد.

می بینید، خوشحال کردن کسانی که دوستشان دارید اصلا کار دشواری نیست. یک کادو (بامناسبت و چه بدون مناسبت) توانسته این شادی و خوشحالی را برای جفت تان به ارمغان آورد. چرا که هر کادویی با خود یک قصه به همراه دارد. خاطره، عشق و محبت که با وجود هدیه دهنده و گیرنده ی آن معنی می پذیرد. پس بیایید قصه ی جدیدی آغاز کنیم؛ قصه ای برای شاد و خوشحال کردن، برای شروع یک رابطه و یا حتی تقویت آن.

در پایان بد نیست به این نکته نیز اشاره کنیم که خودتان مهم ترین فرد زندگی خود هستید. برای خوشحالی خودتان هم که شده گاهی هدیه ای تهیه کنید و آن را با بسته بندی زیبا به خود کادو دهید. بی شک اثر آن را در روح و روان تان حس می کنید. این شور و خوشحال بودن را از خود دریغ نکنید تا انگیزه زندگی در شما جان بگیرد.

این مقاله را از دست ندهید،

شادمانی سلامتی را بهبود می بخشد

برچسب:
تاریخ نشر خبر: ۱۴ آبان، ۱۳۹۶